Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Broszki inne niż wszystkie inne. Z wszytym odpowiednim minerałem lub kamieniem szlachetnym - odzwierciedlają Twoje (ale też osoby Tobie bliskiej) cechy charakteru i dostarczają siłę do zdobywania najwyższych gór. Skrój swój Brosz rękami Kitsch&Vintage - niech będzie Twoim zdobnym i stylowym amuletem.

Aranżacja (lecz nie kształt!) Kitsch&VintageBrosz (czyli towarzystwo wstążek, materiałów, jak i kształty szlachetnych kamieni) - zmieniają się sezonowo. Jeśli interesuje Cię kamień stworzony specjalnie dla Ciebie - skorzytaj z usługi Brosz Na Życzenie.

A tymczasem... poznaj historię wybranych dziewięciu kamieni oraz dedykacje od Kitsch&Vintage:


Jaspis Cesarski Fioletowy

Kitsch&Vintage dedykuje Jaspis Cesarski Fioletowy wszystkim tym, przed którymi jeszcze do pokonania kilka przeciwności losu.   Ludziom dzielnym, szukającym spokoju i ukojenia w pędzie życia. Kamień, który dzięki wytrwałości w dążeniu do celu noszącego go - zaowocuje sukcesem, a chwilach zwątpienia - da siłę na odnalezienie motywacji. 


 

Lapis Lazuli

Kitsch&Vintage dedykuje Lapis Lazuli prawdzie. Ludziom szlachetnym i szczerym. Niech tym, którzy czują się oszukani i bezsilni - zawsze oświetla właściwą drogę prawdy i godności, dzięki swym złotym drobinkom pirytu. Kobietom, niech przypomina o swoim unikalnym i naturalnym, szczerym pięknie i wspomaga odnajdywanie cech swojej kobiecości.


 

Unakit

Kitsch&Vintage dedykuje Unakit tym, którzy potrzebują wybaczyć sobie. Wybaczyć niedoskonałość, wybaczyć błędy. Niech historyczna moc tego kamienia pozwala akceptować siebie takiego, jakim się jest, bez względu na okoliczności. Niech kamień daje moc i siłę aby w tłumie, nie czuć się samotnie, a w zamian -  czuć się ze sobą w harmonii.


 

Kwarzec i Żywica

Kitsch&Vintage  dedykuje to niezwykłe połączenie pełnych kolorów, mozaikowych elementów kwarcu, wypełnionych żywicą i pirytem, tym, którzy nie czują się jednobarwni. Niech dostrzegą piękno i odwagę w zmianach (nawet częstych)  obranej drogi oraz celebrują swoją wszechstronność. Niech potęga tego niezwykłego kamienia, wspiera gospodarkę emocjonalną oraz przekonanie o zaszczycie i komforcie  bycia sobą.


 

Agat Żółwiowy

Kitsch&Vintage dedykuje ten niezwykły Agat “żółwiowy” tym, którzy potrzebują odwagi do stawiania wyraźnych granic w swoim życiu, broniąc się przed tymi, co potrafią je łatwo i brutalnie przekraczać. Niech wspomaga zaznaczać swoje stanowisko w sprawach istotnych i tych mniej, ale też niech podtrzymuje poczucie władzy, w byciu kowalem własnego, wyjątkowego losu.


 

Turkus

Kitsch&Vintage dedykuje Turkus tym, którzy poszukują swojego miejsca na ziemi - aby spotykali na swojej drodze ludzi szczerych i prawdziwych, a w chwilach samotności w tych poszukiwaniach - znajdowali swój maleńki kawałek podłogi i czuli się w nim bezpiecznie szczęśliwi.


 

Muszla Paua

Kitsch&Vintage dedykuje Muszlę Paua tym, którzy chcą poczuć się niezależni, poczuć - że na wszystko mają wpływ, co pochodzi od nich samych. Maoryska muszla daje moc dzielenia się sobą z innymi, ale też pomaga nabierać do swojego ja (i do swoich barw) zaufania, nawet, gdy te barwy tak różnią się od innych.


 

Malachit

Kitsch&Vintage dedykuje Malachit tym, którzy potrzebują wzmocnienia w wiciu własnego, rodzinnego gniazda. Niech miękka, zielona struktura kamienia wspomaga wyciszaniu trosk oraz zapewnia spokojny, niezmącony zmartwieniami sen. Niech z jego pomocą tworzy się nowa historia, której nadajemy bieg.


 

Rodonit

Kitsch&Vintage dedykuje Rodonit tym, którzy nieustannie mierzą się z własnymi słabościami. Niech świadomość o nich, wzmacnia relacje i pielęgnuje współodczuwanie. Kamień dedykujemy ludziom kruchym i delikatnym, lecz rosnącym w siłę ducha oraz zamieniającym wady w zalety.


 

Chcesz poznać więcej historii tych niezwykłych kamieni i zamówić jeden amulet dla siebie lub osoby Tobie bliskiej? Zajrzyj na poszczególne kategorie.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl