Kartki ślubne – piękne wspomnienia

Kartki ślubne

Ślub i wesele to olbrzymie przeżycie, to ważny moment dla młodej pary, ich rodziców i przybyłych gości. Wszyscy starają się, by nowożeńcom umilić ten dzień, co więcej pragnie się by był zapamiętany na długie lata. Tego dnia ważne jest wszystko: kolor sukni, pogoda, ilość gości, atmosfera…. Wiele z tych rzeczy można zarejestrować, jak chociażby filmując je, ale można uczynić to też w bardziej tradycyjny sposób, przekazując nowożeńcom piękną kartkę ślubną, w której zamieścimy płynące z serca słowa. I jeśli nie zostaną przeczytane od razu, w dniu ślubu, to na pewno zostaną odczytane dnia następnego, a potem małżonkowie będą mogli powraca

do nich przez kolejne lata. Taka kartka ślubna to wspaniała pamiątka.

Kartki ślubne ręcznie robione

A jeśli nowożeńcom chcemy podarować jeszcze więcej serca, więcej radości, więcej wspomnień to warto zadbać o kartkę ślubną ręcznie robioną. Taką kartkę możemy przygotować samemu, albo też skorzystać z gotowych egzemplarzy, przygotowanych przez artystów, którzy potrafią wykonać naprawdę niezwykłe karty. Gdzie ich szukać? Oczywiście można ich poszukiwać w małych galeriach, czy oryginalnych sklepikach, ale zdecydowanie najszybciej będzie przez Internet. Wystarczy odpowiedni serwis, który specjalizuje się w sprzedaży tego typu produktów i gotowe! A czy nie można kupić zwykłej kartki ślubnej po prostu w pobliskiej księgarni czy markecie? Otóż można, tylko należy pamiętać o jakości i oryginalności. Kupując kartkę ślubną ręcznie robioną od razu w oczy rzuca się ta nieprzeciętność, inny format, fonty, wzory, dodatki. Takie karki ślubne ręcznie robione są po prostu nietypowe. Jeżeli więc zależy nam na tym, by zachwycić nowożeńców, to na pewno warto przejrzeć zasoby Internetu i wyszukać tę najpiękniejszą kartkę ślubną.

Spersonalizowana kartka ślubna ręcznie robiona

Kupując lub wykonując kartkę ślubną ręcznie robioną możemy pójść o krok dalej i dodatkowo można ją spersonalizować, poprzez dodanie imion Młodej Pary, daty, czy dodanie ważnych osobistych słów. Takie kartki są szczególnie wyjątkowe i na pewno sprawią wiele radości obdarowanym.

Kartki ślubne – jakie najpiękniejsze?

Artyści tworzący kartki ślubne ręcznie robione mają tak olbrzymie pokłady twórcze, że rokrocznie zachwycają nowymi projektami. Stosują rozmaite techniki i materiały. Kartki ślubne ręcznie robione mogą być zrobione metodą scrapbookingu, która daje szalenie duże możliwości, co przekłada się na efekt estetyczny. Te kartki to po prostu małe arcydzieła! Ale kartki też mogą być w formie pudełek, torebek, kalendarzy czy niezwykle urokliwych ramek. Wszystkie oryginalne i niezwykle ciekawe. Takie kartki to fantastyczna pamiątka. Jaką kartkę ostatecznie wybrać? Która najpiękniejsza? Jak zawsze będzie to rzecz gustu, warto jednak dostosować ją do „charakteru” Pary Młodej.

Be the first to comment on "Kartki ślubne – piękne wspomnienia"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*